Про компанію

Компанія “ОНИСС” з успіхом працює на ринку України з 1993 року та на сьогоднішній день є провідним виробником високоякісних паштетів та м’ясних консервів в Україні.

На момент виникнення компанії, на ринку України були присутні як імпортні паштети, так і продукція українських м’ясокомбінатів, при цьому не було таких компаній, що займалися б тільки виробництвом паштетів.

Проаналізувавши ситуацію, керівництво “ОНИСС” обрало для себе ринкову стратегію – виробляти високоякісні паштети виключно з натуральної сировини та враховуючи смакові переваги українських споживачів.

Почали виробництво з 4 видів паштету. Наразі асортимент виробляємих продуктів становить понад 60 найменувань.

Якість має бути вищою – ось основна заповідь, якої дотримуються в компанії “ОНИСС” з першого дня роботи.

Як показав час – ця стратегія виявилася насправді вірною!

Саме тому, компанія “ОНИСС” стала лідером виробництва паштетів в Україні.

Неодноразово продукція компанії нагороджувалася дипломами та медалями як продукт вищої якості.

Виробничі потужності компанії “ОНИСС” знаходяться у с. Любопіль, Комінтернівського району Одеської обл. Це місце вважається екологічно чистим регіоном, бо воно розташовано між Тилігульським і Григорівським лиманами на відстані 50 км від найближчого промислового центру. Чисте повітря, близькість до природних водойм роблять дану місцевість справжнім курортом.

Продукція компанії “ОНИСС” відома і добре зарекомендувала себе не тільки в Україні, але і в Молдові, Грузії, Білорусії та Росії.