ПРО НАС

     Завдяки рішучим, цілеспрямованим та компетентним людям, які об'єднали свій досвід, лідерські здібності та знання, у 1993 році було засновано Товариство з обмеженою відповідальністю ФІРМА «ОНИСС».

     На момент виникнення ФІРМИ «ОНИСС», на ринку України вже були присутні як імпортні, так і вітчизняні м'ясні консервовані продукти, але споживач уже насолодився імпортною продукцією не кращої якості в гарній упаковці, а асортимент українських консервів був не такий великий, тому було прийнято стратегічне рішення виробляти м'ясну групу консервів - тушонку та паштети.

     Почалося виробництво із чотирьох видів паштету під Торговою маркою «ОНИСС»Це продукція високої якості, виготовлена ​​на базі артезіанської води, натуральної м'ясної та рослинної сировини, розфасована у зручну для споживача жерстяну тару з лаковим покриттям. Виробничі потужності компанії знаходяться в екологічно чистому регіоні, оскільки розташовані між Тилигульським та Григорівським лиманами на відстані 50 км від найближчого промислового центру, що є великою перевагою серед конкурентів.

     Перші успіхи потрібно було зміцнювати!
     Та тільки завдяки професіоналізму та відповідальності колективу ФІРМИ «ОНИСС», вже на даний момент, асортимент консервованої продукції, що випускається, становить 14 найменувань.

     Орієнтуючись на смаки споживачів, фахівці компанії застосовують нові технології та можливості для збільшення обсягів виробництва продукції, розширення асортименту, збереження її якості та безпеки для здоров'я людей, а також прийнятної ціни.

     Асортиментна лінійка продукції - це візитна картка ФІРМИ «ОНИСС»:

  • брендові позиції ТМ «ОНИСС» — паштети м'ясні та м'ясорослинні, тушонки, перші страви обідні;
  • консерви ТМ «ОНИСС» - паштети м'ясні в асортименті, що відповідають вимогам ТУ;
  • консерви торгової марки "Фермерський" в асортименті.

     Враховуючи інтереси та побажання покупців, вирішили виробляти консерви не тільки у бляшаній тарі, а й у склі. Більшість асортименту має спеціальну кришку-ключ «easy open», а для скляної тари застосовується кришка «твіст-офф».

     Брендова продукція має пластикову кришку для додаткового захисту та зручності при використанні.

     І ось результат – визнання та висока оцінка українських споживачів продукції під ТМ «ОНИСС» як якісної та безпечної на стабільно високому рівні.

     Саме тому зараз ФІРМА «ОНИСС» є лідером виробництва м'ясних, м'ясорослинних та рослинних консервів і займає 65% споживчого ринку України.

     Неодноразово продукція, випущена ТОВ ФІРМА «ОНИСС», нагороджувалася почесними нагородами «Знак якості» та медалями «Вища проба».

     ТОВ ФІРМА «ОНИСС» — єдине підприємство серед інших виробників групи паштетів, удостоєне нагороди «за вишуканий смак та відмінну якість продукції».

     Колектив нашої фірми не зупиняється на досягнутому.

     Продукція, що випускається ТОВ ФІРМА «ОНИСС», відома і добре зарекомендувала себе не тільки в Україні, а й у Молдові, Грузії.

     Ми прагнемо зберегти існуючі та розширити нові ринки збуту, підвищуючи конкурентоспроможність продукції в Україні, та вийти на міжнародний ринок для реалізації нашої продукції до європейських та інших країн світу.